Полтавець Зоравор Петросян — чемпіон України з боксу

Праворуч Зоравор Петросян

Наш земляк завоював золоту нагороду на національній першості

Днями у Хмельницькому закінчився чемпіонат України з боксу серед молоді. У фінал змагань вийшли двоє боксерів з Полтавщини і обидва приїхали з Хмельницького з медалями.

Полтавець Зоравор Петросян (вагова категорія 60 кг) у фіналі бився з Михайлом Плясовицею з Донеччини. Одностайним рішенням суддів з рахунком 3:0 переміг наш земляк.

Другий представник Полтавщини у фіналі Денис Левченко (75 кг) у вирішальному бою за «золото» поступився іншому представнику Донеччини Дмитру Рибалку. Противник нокаутував полтавця у другому раунді і той вже не зміг продовжити бій.

Бронзовою медаллю задовольнився ще один полтавець у ваговій категорії 75 кг Євген Павловський, який у півфіналі вилетів від свого земляка Дениса Левченка.

У командному медальному заліку Полтавщина посіла третє місце з трьома нагородами в активі.