Завдяки гравцям з Полтавщини збірна України стає лідером групи на Чемпіонаті світу з хокею 2016

Україна отримує 3-тю поспіль перемогу на Чемпіонаті світу з хокею, а нападник ХК «Кременчук» Юрій Петранговський знову закидаю шайбу за нашу збірну

Після розгрому господарів турніру Хорватів, наша збірна провела сьогодні матч з естонцями.

Враховуючи прекрасний перформанс естонської команди у матчі проти Великобританії, тренерський штаб нашої команди налаштовував підопічних на серйозний бій. Налаштування «синьо-жовтих» позначилося на діях команди. У першому періоді українці відзначилися двічі: Євген Тимченко віддав ювелірну передачу на Владислава Гавріка, а Роман Благий продемонстрував високу індивідуальну майстерність. При цьому наша команда могла ще щонайменше п’ять разів запалювати червоне світло за воротами естонців.

Абсолютно інша картина гри спостерігалася в дебюті другого періоду. Естонці втратили кілька 100-відсоткових нагод для взяття воріт, а потім відзначились завдяки класному штрафному кидку у виконанні Роберта Рооби. Після цього моменту головною дійовою особою на льоду став Едуард Захарченко, який кілька разів врятував нашу команду від неприємностей. Але вчасно Олександр Савицький попросив підопічних грати простіше й це дало свій результат. Наші хокеїсти відзначились ще двічі у другому періоді, а в заключній 20-хвилинці добили суперника. В останньому ігровому відрізку Артем Бондарєв та Роман Благий помінялися місцями — у підсумку відзначилися обидві ланки. Ще одна шайба на рахунку традиційно активного Юрія Петранговського. Також Олександр Савицький дав можливість дебютувати у складі національної збірної Михайлові Шевчуку — голкіпер ХК «Кременчук» за півтори хвилини до завершення гри замінив Едуарда Захарченка. До речі, саме Захарченко отримав приз найкращого гравця зустрічі з рук президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна, який сьогодні прибув до Загреба підтримати нашу команду.

Україна — Естонія — 7:1 (2:0; 2:1; 3:0)

Україна: Захарченко (Шевчук, 58:41). Толстушко — Петрухно, Романенко — Ісаєнко, Побєдоносцев — Андрейків, Алексюк — Жовнір. Бабинець — Захаров — Благий, Кіча — Гніденко — Петранговський, Міхнов — Шафаренко — Бондарєв, Чернишенко — Гаврік — Тимченко