Денис Дедечко залишає «Ворсклу» без очок у матчі з «Олександрією»

Полтавці програли прощальний професійний матч свого капітана

15 травня у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім.. О. Бутовського полтавська «Ворскла» приймала «Олександрію». Непотрібний з турнірної точки зору матч, був принциповим щонайменше для трьох футболістів. Для капітана «Ворскли» Арменда Даллку, для якого це остання гра у футболці «Ворскли» і для Юрія Коломойця і Дениса Дедечка, які вийшли грати проти своїх колишніх команд. Враховуючи, що обидві команди вже учасники Ліги Європи — очікувалося видовище.

«Ворскла» — «Олександрія» 0:1

«Ворскла»: Непогодов, Сімінін, Даллку, Дитятьєв, Чеснаков, Довгий (Ковпак, 73), Ткачук, Бартуловіч (Ребенок, 63), Хльобас, Коломоєць, Шиндер

Головний тренер: Василь Сачко

«Олександрія»: Новак, Микицей, Куліш (Леонов, 76), Пономар, Полярус (Чорній, 82), Шендрик, Старенький (Козак, 78), Дедечко, Імериков, Банада, Басов

Головний тренер: Володимир Шаран

Гол: Дедечко (40)

Матч розпочався з хвилини мовчання на честь загиблих від політичних репресій. Після цього настав час футболу. У складі «Ворскли» відбулися певні зміни. За відсутності Сапая, Пердути і Скляра, на полі з’явився Олексій Довгий. Перші хвилин зо три домінувала виключно «Олександрія». Гості контролювали матч і кілька разів змушували працювати Дмитра Непогодова. «Ворскла» створила перший момент на 10-й хвилині Младен Бартуловіч пробив вище воріт. Загроза від «Ворскли» звично йшла з флангів, особливо від Дмитра Хльобаса. Олександрійці теж не забували огризатися і моментами притискали полтавців до свого штрафного майданчика. На 40-й хвилині наполегливість гостей вилилася в гол. На 40-й хвилині Денис Дедечко, як у кращі часи, підібрав м’яч перед штрафним «Ворскли» і в один дотик відправив його у ворота — 0:1. М’яч ліг на ногу просто ідеально. Після цього «Ворскла» кинулася відіграватися, але це принесло лише нереалізовані подачі від Хльобаса і Бартуловіча. Вся надія на чарівний «наганяй» від Сачка, який допоміг у матчі проти «Зорі».

Невідомо, що сказав Сачко футболістам у перерві і чи було це достатньо «ввічливо», але гра особливо не змінилися. «Ворскла» як і раніше атакувала, але всі проходи-простріли-подачі закінчувалися у кращому випадку кутовими. Треба віддати належне захисникам — з боку «Олександрії» теж до конкретної загрози не доходило. Щоправда на 56-й хвилині Полярус змусив політати за м’ячем Непогодова. За такої гри особливої ваги набирали стандартні положення. Проте і там, далі невдалих подач не доходило. Прекрасний гол Дедечка так і залишився єдиним у цьому матчі.

Сподіваємось, ця гра стане для «Ворскли» гарним уроком, а поки констатуємо — прощальний матч Даллку не вдався.