Віктор Вихрист переміг британця і став чемпіоном Європи з боксу у суперважкій вазі

Кременчужанин зумів відібрати «золото» у Фрейзера Кларка

У Харкові закінчився Чемпіонат Європи з боксу. В останньому фінальному поєдинку у ваговій категорії +91 кг зійшлися кременчужанин Віктор Вихрист і англієць Фрейзер Кларк. Не зважаючи на силу суперника, наш земляк зумів перемогти.

Боксери розпочали бій обережно, знаючи про ціну високу помилки. Проте ближче до середини вони вже сміливо йшли у розмін ударами. Влучав частіше англієць. В перерві тренери Віктора Вихриста дали йому кілька влучних підказок і це спрацювало. Віктор все частіше почав «ловити» британця зустрічними ударами. У цьому раунді Кларк двічі випускав капу.

Третій раунд пройшов у відносно рівній боротьбі. Віктор сміливо йшов у розмін і влучав у голову суперника. Англієць теж відповідав точно. Проте кінцівка раунду була за нашим земляком. Це справило враження на суддів і вони одноголосно віддали перемогу кременчужанину.

video.png

Таким чином Віктор Вихрист стає чемпіоном Європи у своїй ваговій категорії. Це вже друге полтавське «золото». Перед цим впевнену перемогу у фіналі в категорії до 75 кг здобув полтавець Олександр Хижняк.

Види спорту:

Футбольні турніри: