Чемпіонат Полтавщини: результати матчів шостого туру

Чемпіонат Полтавщини: результати матчів шостого туру

Підсумки чергових протистоянь в обласній першості

2-3 червня відбулися матчі шостого туру Чемпіонату Полтавської області серед аматорів. До вашої уваги результати цих матчів:

Група А

ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — «Аргус» (Голобородьківське) 2:1
(юнаки 6:0)

«Легіон» (Полтава) — ФК «Карлівка» 3:1
(юнаки 6:0)

«Рокита» (Рокита) — «Маяк» (Котельва) 2:1
(юнаки 1:2)

«Зіньків-1604» (Зіньків) — «Чутове» (Чутове) 3:2
(юнаки 0:2)

ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Колос» (Кобеляки) 4:0
(юнаки 2:2)

ФК «Кобеляки» (Кобеляки) — «Псел» (Гадяч) 2:1
(юнаки 2:3)

«Козельщина» (Козельщина) — «Диканька» (Диканька) 2:5
(юнаки 1:1)

«Машівка» (Машівка) — «Стандарт» (Нові Санжари) 1:4
(юнаки 2:0)

Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 6 6 0 0 24-2 18
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 6 6 0 0 23-7 18
3 «Легіон» (Полтава) 6 5 1 0 22-8 16
4 «Зіньків-1604» 6 5 1 0 14-6 16
5 «Карлівка» 6 4 0 2 15-6 12
6 «Кобеляки» 6 4 0 2 13-11 12
7 «Чутове» 6 3 0 3 11-9 9
8 «Аргус» (Голобородьківське) 6 3 0 3 11-13 9
9 «Диканька» 6 2 0 4 11-19 6
10 «Стандарт» (Нові Санжари) 6 2 0 4 7-16 6
11 СК «Машівка» 6 2 0 4 11-21 6
12 «Козельщина» 6 1 1 4 9-19 4
13 «Колос» (Кобеляки) 6 1 0 5 8-11 3
14 «Маяк» (Котельва) 6 1 0 5 9-15 3
15 «Динамо» (Решетилівка) 6 1 0 5 8-19 3
16 «Псел» (Гадяч) 6 0 1 5 4-18 1

Група Б

«Локомотив» (Гребінка) — «Олімпія» (Савинці) 0:7
(юнаки 0:4)

«Семенівка» (Семенівка) — «Колос» (Великі Сорочинці) 1:5
(юнаки 1:0)

«Зоря» (Староаврамівка) — «Великі Кринки» (В. Кринки) 0:2
(юнаки 0:0)

«Чорнухи» (Чорнухи) — «Лубни» (Лубни) 1:3
(юнаки 2:1)

«Колос» (Лазірки) — «Харчовик» (Заводське) 6:2
(юнаки 3:3)

«Авангард» (Яреськи) — ФК «Дружба» (Очеретувате) 0:1
(юнаки 2:3)

«Інваспорт» (Полтава) — ФК «Пирятин» 1:0
(юнаки 0:1)

Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 6 6 0 0 29-3 18
2 «Колос» (Лазірки) 6 5 1 0 21-5 16
3 «Лубни» 6 4 2 0 15-6 14
4 «Колос» (Великі Сорочинці) 6 4 1 1 15-6 13
5 «Інваспорт» (Полтава) 5 4 1 0 8-2 13
6 «Великі Кринки» 5 4 0 1 13-4 12
7 «Дружба» (Очеретувате) 5 3 0 2 4-5 9
8 «Семенівка» 6 2 1 3 7-9 7
9 «Пирятин» 6 2 1 3 6-12 7
10 «Нафтохімік» (Кременчук) 5 1 2 2 8-10 5
11 «Харчовик» (Заводське) 6 1 1 4 6-19 4
12 «Зоря» (Староаврамівка) 5 1 0 4 2-8 3
13 «Чорнухи» 5 0 0 5 2-15 0
14 «Авангард» (Яреськи) 6 0 0 6 2-15 0
15 «Локомотив» (Гребінка) 6 0 0 6 1-20 0

Також пропонуємо вашій увазі турнірні таблиці першості юнацьких команд.

Група А

Команда І В Н П М О
1 «Колос» (Кобеляки) 6 5 1 0 16-2 16
2 «Маяк» (Котельва) 6 5 0 1 18-7 15
3 «Легіон» (Полтава) 6 5 0 1 15-7 15
4 «Фламінго» (Горішні Плавні) 6 4 1 1 13-3 13
5 «Козельщина» 6 4 1 1 11-5 13
6 «Рокита» 6 4 0 2 18-8 12
7 «Чутове» 6 4 0 2 13-8 12
8 «Стандарт» (Нові Сажари) 6 3 0 3 11-11 9
9 «Карлівка» 6 3 0 3 9-15 9
10 «Машівка» 6 2 1 3 7-8 7
11 «Кобеляки» 6 2 0 4 7-15 6
12 «Псел» (Гадяч) 6 2 0 4 8-8 6
13 «Диканька» 6 1 1 4 7-16 4
14 «Динамо» (Решетилівка) 6 1 1 4 5-15 4
15 «Зіньків-1604» 6 0 0 6 3-14 0
16 «Аргус» (Голобородьківське) 6 0 0 6 2-21 0

Група Б

Команда І В Н П М О
1 «Пирятин» 6 5 1 0 23-4 16
2 «Інваспорт» 5 4 0 1 13-1 12
3 ФК «Чорнухи» 5 4 0 1 14-9 12
4 «Дружба» (Очеретувате) 5 4 0 1 14-9 12
5 «Олімпія» (Савинці) 6 3 2 1 10-3 11
6 «Харчовик» (Заводське) 6 3 1 2 13-7 10
7 ФК «Лубни» 6 3 1 2 11-8 10
8 «Локомотив» (Гребінка) 6 2 2 2 6-8 8
9 «Семенівка» 6 1 3 2 4-16 6
10 «Нафтохімік» (Кременчук) 5 1 2 2 7-8 5
11 «Колос» (Лазірки) 6 1 2 3 12-17 5
12 «Зоря» (Староаврамівка) 5 1 2 2 2-8 5
13 "Колос«(Великі Сорочинці) 6 1 0 5 4-12 3
14 «Авангард» (Яреськи) 6 0 1 5 4-13 1
15 «Великі Кринки» 5 0 1 4 0-13 1

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»