Віталій Косовський прокоментував поразку від «Дніпра-1» типовими фразами Василя Сачка

Віталій Косовський / Фото з офіційного сайту «Ворскли»

Виконуючий обов’язки головного тренера «Ворскли» подякував хлопцям за характер і відзначив колектив

7 квітня полтавська «Ворскла» зазнала чергової поразки, програвши першоліговому «Дніпру-1» і вилетівши з Кубка України. Після цього виконуючий обов’язки головного тренера ворсклян Віталій Косовський поспілкувався з журналістами. Риторика нового тренера нічим не відрізняється від риторики старого, як власне і гра.

«Сьогодні був справжній кубковий матч. Ми припустилися помилок і пропустили гол. Як кажуть, в кубкових матчах гра йде до одного м’яча. Ми пропустили і потім було вже тяжко знайти в собі сили щоб переломити хід поєдинку. Тим не менше я вдячний хлопцям за те, що проявили характер. Сьогодні на полі був єдиний колектив. За це їм окреме «дякую».

«На сьогодні у плані психології не все добре. Команда довгий час не може забити гол, але ми працюємо над завершенням. Індивідуальна майстерність на завершувальній стадії поки що не на тому рівні, на якому б хотілося»

«Фінансова ситуація в клубі зараз така як є. Керівництво клубу робить все можливе для того щоб погасити всі борги. Я ж зараз більше думаю про гру та футболістів».

«Мені потрібно розібратися, зрозуміти в яких ланках футболісти гратимуть якнайкраще».

Повну версію прес-конференції дивіться на відео.

14 квітня полтавці на виїзді зіграють з ФК «Арсенал-Київ».

Види спорту:

Футбольні турніри: