«Ворскла» передала полтавській обласній інфекційній лікарні два медичні монітори та чотири інфузійні насоси

Клуб надав медикам першу партію матеріальної допомоги

Полтавська «Ворскла» передала першу партію допомоги Полтавській обласній інфекційній лікарні. Про це повідомляє прес-служба клубу. Президент клубу Роман Черняк та віцепрезидент Олег Лисак передали в лікарню моніторів пацієнта uMEC12 та інфузійних насосів Benefusion VP1. Детальніше нам про це розповіла головна лікарка Наталія Свириденко:

— Представники «Ворскли» привезли нам два монітори та чотири інфузомати (інфузійні насоси) — розповідає Наталя Петрівна. — для нас це дуже важливі пристосування. — Апаратура у гарному стані і безперечно стане нам у нагоді.

Наталія Свириденко та Роман Черняк

Монітор пацієнта — пристрій за допомогою якого можна контролювати і відстежувати стан пацієнта. Він показує частоту дихання, пульс, температуру та інші параметри.

Інфузійний насос (інфузомат) — пристрій за допомогою якого можна довго, дозовано і контрольовано вводити ліки в тіло пацієнта. Зазвичай використовується для довготривалих внутривенних інфузій.

Нагадаємо, що загалом компанія «Ferrexpo», яка є титульним спонсором «Ворскли», виділила на боротьбу з коронавірусом 2,5 млн доларів. Компанія акцентувала увагу на допомозі лікарням Полтавщини. Також нагадаємо, що у Решетилівці волейболісти місцевої команди передали Решетилівській ЦРЛ клубний мікроавтобус та три позашляховики.

Види спорту:

Футбольні турніри: