Керівні менеджери ФК «Ворскла» відмовляться щонайменше від 50% зарплати на користь клубу

Олег Лисак

Роман Черняк, Олег Лисак, Олександр Фундерат та інші керівники погодилися на такий крок

Менеджери полтавської «Ворскли» відмовляться від частини своєї заробітної плати на користь клубу. Цю інформацію, яку ми отримали з власних джерел, підтвердив віцепрезидент «Ворскли» Олег Лисак:

— Так, це правда. Нам точно доведеться відмовитися від якоїсь частини зарплат. — розповідає Олег Вікторович. — Якщо ситуація не погіршиться, то це 50%. Йдеться про президента клубу Романа Черняка, мене, спортивного директора, головного бухгалтера, комерційного та технічного директорів. Словом, від усіх від кого залежить діяльність клубу. Взагалі, думаю, вся ця ситуація змусить скинути рожеві окуляри, і подивитися на футбол іншими очима. Настав час для серйозної переоцінки цінностей, і це не лише про футбол. У клубі зараз важливо зберегти колектив. До того ж, абсолютно незрозуміло, коли продовжиться чемпіонат. На сьогодні ми готові до такого кроку, адже ми всі зацікавлені в тому, щоб клуб жив і розвивався. Приємно, що коли обговорювали це питання, ні у кого не виникло жодних заперечень.

Нагадаємо, що титульний спонсор «Ворскли» — компанія «Ferrexpo» — виділила на боротьбу з коронавірусом в України 2,5 млн доларів. А сам клуб опікується потребами Полтавської обласної інфекційної лікарні і ворскляни вже привезли туди два монітори та чотири інфузійні насоси.

Види спорту:

Футбольні турніри: