Двоє полтавців здобули перші місця на міжнародному турнірі в Польші

Дмитро Прасолов (посередині) та Олександр Костенко (праворуч)

Полтавці привезли «золото» з традиційного Galizia Cup

Днями у польському містечку Лежайськ відбувся традиційний турнір з кіокушин карате 5 Polish Open IKO Galizia Cup. У турнірі взяли участь 230 спортсменів з України, Польщі та Білорусі. Змагатися у вправності до Лежайська приїхали 42 команди каратистів, більшість з яких представляли країну-господаря.

Двоє полтавців стали чемпіонами цього турніру у своїх вагових категоріях. Олександр Костенко посів перше місце серед спортсменів, що виступали у ваговій категорії до 80 кг. Також перше місце серед ветеранів у абсолютній ваговій категорії посів відомий полтавський каратист і тренер Дмитро Прасолов.

— Поляки зуміли дуже добре організувати змагання, — ділиться враженнями Дмитро. — Все було на вищому рівні, дуже порадував фонд призів. Всі грамоти, медалі і кубки були іменними, це дуже приємно.

Нагадаємо, що Дмитро Прасолов є досвідченим дитячим тренером, і в нас на сайті ви можете почитати його поради для батьків, які хочуть віддати дитину на карате.