Збірна Лозинського посіла шосте місце на Універсіаді

Універсіада: Україна — Ірландія

Сьогодні на Всесвітній Універсіаді в Казані (Росія) студентська збірна України, у складі якої виступали троє гравців ФК «Полтава» — Олексій Зозуля, Длявер Нурідінов і Дмитро Добрянський, програла матч за 5-е місце збірній Ірландії — 1:3 і фінішувала на шостій позиції.

У стартовому складі збірної України вийшов один полтавець — захисник Олексій Зозуля. На 50-й хвилині інший наш земляк — півзахисник Дмитро Добрянський замінив Андрія Киву. Перший м’яч українці пропустили на 17-й хвилині, а за 10 хвилин до завершення гри програвали вже — 0:3. А на 88-й хвилині колишній гравець молодіжного складу «Ворскли» Сергій Кравченко забив єдиний м’яч у ворота збірної Ірландії.

Студентська збірна України під керівництвом Володимира Лозинського в Казані зіграла 6 матчів турніру Універсіади (2 перемоги, 1 нічия, 3 поразки, м’ячі — 8:11), які завершилися з такими результатами: Уругвай — 2:2, Японія — 1:4, Туреччина — 3:1, Велика Британія — 0:1, Канада — 1:0, Ірландія — 1:3.